Kütük Çeşme
Written by barbeku

Kütük Çeşme

Kütük Çeşme

Kütük bahçe çeşmesi şık görünümü ile bahçelerde görenlerin dikkatini çekmektedir. Park ve bahçelerde yaygın olarak kullanılan kütük çeşme bu yerlere güzel bir hava katmaktadır. Birçok farklı modeli bulunan kütük çeşme bahçelerinde estetik bir görüntü isteyenlerin tercihi haline gelmiştir.Daha çok belediyeler tarafından tercih edilen bu çeşmeler, çocuk parklarını, doğa parklarını ve bahçeleri süslüyorlar. Özel kurum ve kuruluşlar da farklı görünüm ve ebatlarda bina girişlerine ve bahçelerine yerleştirilmektedir.Kullanımı rahat ve kolaydır, ayrıca estetik bir görünüme sahiptir.

Kütük Çeşme Avantajları

Bahçelerinde mangal ve barbekü sevenlerin ihtiyacına uygun şekilde yapılan kütük bahçe çeşmesi sağlam yapısı ile uzun süreler boyunca kullanıma uygundur. Boyutları ve şekilleri değişebilen bir üründür. Su tesisatı ve gideri hazır bir şekildedir.Aileniz ve çocuklarınız için eğlenceli bir bahçe ortamı kurmak için ideal bir üründür. Siz ve aileniz bahçenizin şık görünümünden çok hoşlanacaksınız.

Beton ve toprak zemine kolayca kurulumu ile baya bir kullanışlıdır. Doğal ağaç kütüğü görünümündedir. Kuracağınız bir çeşme ile dış mekanınıza faydalı bir aksesuar katmış oluyorsunuz. Kütük bahçe çeşmesi siz ve misafirleriniz için yararlı ve kullanışlı bir üründür.Uygun fiyatı ve kaliteli yapısı ile oldukça kullanışlı bir üründür.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)