Çeşme ve Barbekü
Written by barbeku

Ankara Taş Barbekü

Farklı Tasarım Taş Barbekü Modelleri

 

Üretildiği malzeme bakımından barbeküleri sınıflandırmak mümkündür. Taş barbekülerde de aynı mantıkla tasarımlar çeşitlenmektedir. Örneğin taş barbekü Ankara firması üzerinden modellere bakarken ana malzemeye göre değerlendirme yapılır. Açık ve koyu renk taşlar olabileceği gibi uzunluk kısalık açısından da çeşitlilik olabilecektir. Hatta genişliğe göre bile tasarım farklılıklarından bahsedilebilir.

 

Özellikleri Bakımından Taş Barbekü

 

Taş barbeküler, pişirme alanlarının genişliği nedeniyle bir artı kazandırmaktadır. Çok sayıda kişi olduğu zaman bile kısa sürede istenen sonuç alınabilir. Baca bölümündeki uzantısı dumanın yeme alanından uzaklaşmasını sağlar. Eğer Ankara taş barbekü daha da uzatılmak istenirse, terasla uyumlu bir özellikte olacaktır. Taş barbeküler, kolay biçimde kurulur. Kömür ve odun ile pişirmeyi mümkün kılar. Lezzet bakımından etin kalitesini artırmaktadır.

 

Taş Barbekü Kullanım Alanları ve Ürün Seçimi

 

Taş barbeküleri bahçe, piknik alanları ve restoranlarda kullanmak mümkündür. Yani duman çıkışı olan hemen her yerde uygulanabilir. Ne amaçla kullanılacağı da önemli bir belirleyicidir. Ürün seçerken kullanılacağı alana göre tercih yapılması önerilir.

Taş Barbekü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

 

Fiyatlandırmada taş barbekü imalatı esnasında yapılan işlemler, ölçüler belirleyicidir. Ne kadar büyük bir barbekü varsa fiyat da artacaktır. Ekleme yapıldıysa aynı şekilde farklılık olacaktır. Ayrıca tasarım özellikleri de önemli bir detaydır. Özel tasarımlarda, işçilik daha farklı olacağı için fiyatlara yansıması olacaktır. Taş barbekülerde firma fiyatlandırma politikası önemli olmakla beraber sektör genelinden ayrı bir sonuç olmaz.

 

Öne Çıkan Özellikler:

-Kolay Kurulum
-Şık ve Benzersiz Tasarım
-Geniş Pişirme Alanı
-Modüler ve Uzatmalı Baca Opsiyonu
-Teras Uyumlu Baca Uzatma Opsiyonu

Teknik Özellikleri:

-Izgara Ölçüsü: 60 *40 cm
-Ağırlık: 300 kg
-Boy: 190 cm
-Yakıt: Kömür ve Odun

barbekü,barbecue,taş barbekü,bahçe barbekü,garden barbecue

 
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)